Ga naar de inhoud
Goldrun Casino Logo
Inloggen Account aanmaken

Goldrun Welkomstbonus en Stortingsbonussen Uitgelegd

100% tot €250 welkomstbonus op je eerste storting vanaf €10, plus een dagelijkse bonus van 10% tot €50. Lees hier precies hoe de voorwaarden en de inzetvereiste werken.

6 min lezen

Wat houdt de Goldrun Casino bonus in?

De Goldrun Casino bonus bestaat uit een welkomstbonus van 100% tot €250 op je eerste storting, aangevuld met een dagelijkse bonus en wekelijkse cashback. Vanaf een storting van €10 activeer je direct onze belangrijkste voordelen.

  • Welkomstbonus: 100% match tot €250 op de eerste storting, met bonuscode GOLDRUN
  • Minimale storting voor de bonus: €10
  • Bonus van de Dag: 10% tot €50 op de eerste storting van elke dag, zonder inzetvereiste
  • Cashback: 25% op verloren inzetten, wekelijks uitgekeerd
  • Gratis spins: dagelijks beschikbaar als onderdeel van onze lopende promoties
  • Inzetvereiste: 30x het bonusbedrag, van toepassing op bingo en videoslots

Elke bonus is strikt persoonlijk: de bonuscode GOLDRUN kan één keer per speler worden gebruikt en is niet te combineren met andere lopende promoties. Zo weet je precies waar je aan toe bent voordat je gaat storten via onze betaalmethoden.

Voorwaarden van de welkomstbonus en inzetvereiste

Onze welkomstbonus verdubbelt je eerste storting met 100% tot een maximum van €250, zodra je bij registratie de bonuscode GOLDRUN invoert. Je moet minimaal 24 jaar zijn om voor deze bonus in aanmerking te komen, los van de algemene registratieleeftijd. Het bonusbedrag valt onder een inzetvereiste van 30x, wat betekent dat je bij de maximale bonus van €250 in totaal €7.500 moet wegzetten voordat uitbetaling mogelijk is.

Welke spellen tellen mee?

De bonus is speelbaar op bingo en videoslots, met uitzondering van progressieve jackpots en bepaalde bonusfuncties. Dit betekent dat niet elke slot automatisch meetelt voor de inzetvereiste, dus check altijd welke titels zijn uitgesloten voordat je aan de slag gaat. Een bonuscode is slechts eenmalig per speler te gebruiken en niet stapelbaar met andere aanbiedingen, zoals ook te lezen is op onze pagina over de bonuscode.

Naast de welkomstbonus bieden we een dagelijkse bonus van 10% tot €50 op de eerste storting van de dag, zonder inzetvereiste en direct opneembaar.

Bonusvoorwaarden in cijfers

Hieronder zetten we de belangrijkste cijfers van onze bonussen naast elkaar, zodat je in één oogopslag ziet wat elk aanbod inhoudt.

OnderdeelVoorwaarde
Welkomstbonus100% match tot €250
Minimale storting€10
Inzetvereiste welkomstbonus30x bonusbedrag
Minimumleeftijd voor bonus24 jaar
Bonus van de Dag10% tot €50, geen inzetvereiste
Cashback25% op verloren inzetten, wekelijks

Deze cijfers laten zien dat de welkomstbonus de hoogste waarde biedt, terwijl de Bonus van de Dag juist direct opneembaar is zonder extra voorwaarden.

Hoe claim je de bonus en wat zijn de regels?

Om de welkomstbonus te activeren, vul je bij registratie de bonuscode GOLDRUN in en doe je een eerste storting van minimaal €10 via een van onze beschikbare methoden. Wij verdubbelen die storting met 100% tot maximaal €250, waarna het bonusbedrag wordt bijgeschreven op je account en klaarstaat om te worden ingezet op bingo en videoslots.

De bonuscode is eenmalig per speler, per adres en per e-mailadres inzetbaar, en kan niet gecombineerd worden met andere bonussen die we aanbieden. Zodra je aan de 30x inzetvereiste hebt voldaan, komt het bonussaldo vrij voor opname. Let op: deelname aan de welkomstbonus is alleen mogelijk vanaf 24 jaar, een strengere grens dan de algemene minimumleeftijd voor registratie.

Naast deze welkomstbonus draait onze dagelijkse bonus los van wagering: 10% tot €50 op je eerste storting van de dag staat direct klaar voor opname, zonder verdere voorwaarden. Wie structureel blijft storten, profiteert bovendien van 25% cashback op verloren inzetten, wekelijks verrekend.

Hulp

Veelgestelde vragen over de bonus

Hoe hoog is de Goldrun Casino bonus?
De welkomstbonus bedraagt 100% tot €250 op je eerste storting, te activeren met bonuscode GOLDRUN. Je moet minimaal €10 storten en 24 jaar of ouder zijn om in aanmerking te komen.
Hoeveel keer moet de welkomstbonus worden doorgespeeld?
De inzetvereiste is 30x het bonusbedrag. Bij een maximale bonus van €250 moet je dus €7.500 wegzetten op bingo en videoslots voordat het bedrag opneembaar is.
Welke bonuscode heb ik nodig?
Gebruik de code GOLDRUN bij registratie om de welkomstbonus van 100% tot €250 te activeren. De code is eenmalig per speler inzetbaar en niet combineerbaar met andere promoties.
Wat is de minimale storting voor de bonus?
De minimale storting om de welkomstbonus te activeren is €10. Dit geldt ook als drempel voor de dagelijkse bonus van 10% tot €50.
Moet ik de Bonus van de Dag ook afwegen?
Nee, de Bonus van de Dag van 10% tot €50 op je eerste storting van de dag kent geen inzetvereiste en is direct opneembaar.
Welke spellen tellen mee voor de inzetvereiste?
Alleen bingo en videoslots tellen mee, met uitzondering van progressieve jackpots en bepaalde bonusfuncties. Dit staat los van de voorwaarden op onze pagina over de bonuscode.
Vanaf welke leeftijd kan ik de welkomstbonus claimen?
De welkomstbonus is alleen beschikbaar voor spelers van 24 jaar en ouder, strenger dan de algemene registratieleeftijd. Jongere accounts komen niet in aanmerking voor deze promotie.
Kan ik cashback krijgen naast de welkomstbonus?
Ja, naast de welkomstbonus bieden we 25% cashback op verloren inzetten, wekelijks uitgekeerd. Dit staat los van de 30x inzetvereiste op het welkomstbonusbedrag.

Bijgewerkt 6.10.2026